Hakkımızda

Siz Hayal Edin Biz Dijitalleştirelim.

Hakkımızda

Amerika menşeili bir ortaklık sonucunda 2018 yılında kurulan Bek bilişim faaliyetini İstanbul’ da devam etmektedir. 2018 yılından bugüne kadar müşterilerine Web TasarımWeb yazılımGrafik TasarımSeoE-Ticaret uygulamaları ve Siber güvenlik konusunda hizmet vermektedir.

Temel yapısı, müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktır. Bek bilişim, sürekli değişen ve gelişen pazarda, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır. İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların dijital süreçlerini yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, yüksek kalite ve çözüm odaklı yaklaşım şirketimizin vazgeçilmez bir yapısı oldu. Yurt içi ve yurt dışı pazarında; Web YazılımWeb TasarımGrafik Tasarım, Programlama, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya YönetimiDijital PazarlamaKurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek arttırdık.

Profesyonel altyapı ve destek ekibimiz ile dijital dünyadaki çözüm ortağınız Bek bilişim.

Misyon

Misyonumuz son tasarım ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müşterimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Vizyon

Vizyonumuz, müşterilere İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintisiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayıcısı olmaktır.